KONST / Litografier / Färglitografi 14513034
nr 1451 3034
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 51/150. Färglitografi, bildmått: 20x30cm, yttermått inklusive ram: 33x43cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 februari 2022
kl 21:04:29
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr